Dyna Dental

combining the successful features in implantology

Call Us

+90 212 288 18 38

DENTAL

1984 yılında Hollanda'da kurulmuş, manyetik protez tutma sistemleri konusunda uzman mühendislik firması

Dünyada 50'den fazla ülkede tercih edilen üstün Hollanda teknolojisi

Dünyada 50’den fazla ülkede ilk sıralarda tercih edilen Dyna Helix® İmplant Sistemleri, 1984 yılından bugüne kendi geliştirdiği patentli ürünleri ile Hollanda’da kurulmuş, günden güne geliştirdiği teknolojisini estetik ve ergonomik form anlayışı ile birleştirerek hekimlerin kullanabileceği yüksek kalitede ürünleri piyasaya gururla sunmuştur. Sağlamış olduğu standartlar sayesinde hastanın elde edebileceği en üst düzeyde konforu övünçle sunmuş, mottosu olan "Your Comfort Is Our Goal | Rahatınız Bizim Hedefimiz" sloganı ile hasta memnuniyetini her koşulda en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz

Dyna Dental Türkiye olarak üstün kalite ve hızlı hizmet anlayışını benimseyerek, sektördeki gelişmelerle birlikte kendimizi de geliştirerek yolumuza devam etmek başlıca misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Türkiye’de yenilikçi, kaliteli, teknolojik ve hızlı hizmet sunan, aynı zamanda üstün ürün kalitesi ile fark yaratan evrensel ve lider implant markası olmaktır.

Size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Hollanda`nın sanatsal estetiğinin implant teknolojisi ile buluştuğu nokta…

İnovasyonlarımız

40 yıldır güvenle dünyanın birçok bölgesinde tercih edilen Dyna Helix® İmplant Sistemleri, kurulduğu günden bugüne yenilikçi protez sistemleri ve patentli seçenekleriyle sektöre yön vermiştir.

Kendi bünyesindeki mühendislerle ve sektörün öncü markalarıyla işbirliği içerisinde ürün yelpazesini ve kalitesini her geçen gün geliştirmektedir.